CAFE GŁOS


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Kawiarnia Cafe Głos

ul Ratajczaka 39 (zobacz na mapie)
Poznań, tel. 851 76 17
Godziny otwarcia
poniedziałek: 09:00 - 22:00
sobota: 09:00 - 20:00
/

Kawiarnia Cafe Głos

ul Ratajczaka 39
Poznań

Opinie

szymon
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-12-28 22:13:19
Mnie się również podobało, mimo tego, że widok ze stolików przy oknie nie przysparza miłych wspomnień(remont). Chciałem jednak zwrócić uwagę na bardzo intymny klimat szczególnie kiedy zaczęło się ściemniać na dworze zapaliły się lampy boczne o wyważonym oświetleniu, muzyka stonowana a i z menu można wybierać.
jannien
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-04-11 14:07:49
moim zdaniem fajny lokal,ja na obsluge nic zlego powiedziec nie moge,razem z chlopakiem bylismy bardzo mile potraktowani,wiec na pewno nie raz jeszcze sie tam przejdziemy na male rendez-vous:)muzyka wprost lagodzi obyczaje,wystroj jest bardzo ladny,przynajmniej z mojego punktu widzenia a jak sie dostanie miejsce przy oknie no to juz poezja:))POLECAM


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...