BRATNIAK


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Bratniak

ul. Dożynkowa 9b, Poznań (zobacz na mapie)
Poznań, tel. (61) 820 10 72
Lokal nieczynny w niedzielę.Wstęp jest za darmo dla studentów!piątki i soboty są płatne 3zł,a w niedzielę możliwość wynajęcia lokalu.
Godziny otwarcia
poniedziałek: 21:00 - 26:00
sobota: 21:00 - 27:00
/

Bratniak

ul. Dożynkowa 9b, Poznań
Poznań

Opinie

ABe
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-08-19 22:19:31
Tak..kultowe miejsce na mapie Winogradzkich szuflad..Swego niedawnego czasu były tam organizowane przez ABe i Chudego imprezy z prawdziwym klasycznym rapem..lata 2006-2007,było ich ok 10 ,na pierwszej było prawie 70 osób(pozdro kosmo!) Był klimat..możnaby było znów to powtórzyc,jeszcze lepiej! aj
luki
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-12-15 20:16:20
Ja również bywałem w tym lokalu w latach 97-98. Słowo "bywałem" jest bardzo delikatne bo odwiedziłem ten klub chyba ze sto razy. Nigdy nie byłem w weekend a jedynie w tygodniu. I może dlatego uważam, że każda impreza była bombowa. W tygodniu rządzili studenci i może dlatego było inaczej niż np. w sobotę w tROPSIE. Bardzo miło to wszystko wspominam ale niestety to już nie wróci:(


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...