DONATELLO


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Donatello

(zobacz na mapie)
Poznań
Kuchnia lokalu: włoska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 13:00 - 23:00
sobota: 13:00 - 23:00
/
Płatności kartą kredytową

Donatello

Poznań

Opinie

Coumarin
(użytkownik niezarejestrowany)
2005-11-06 22:10:26
Jedzenie pyszne, świeże i dobrej jakości składniki. Przyjemna atmosfera dobrej włoskiej trattorii. Męczące jest jednak oglądanie skwaszonych min przytępawych, blond tlenionych kelnerek. Panowie kelnerzy na poziomie.
Łukasz
(użytkownik niezarejestrowany)
2005-02-20 10:09:48
Wrażenia? Pozytywne. Ocena? Mocne 4. Jeżeli trafiam do włoskiej restauracji zawsze zaczynam od zupy cebulowej. W Donatello się nie zawiodłem. Rewelacyjna. Jedynym minusem była jej temperatura... musiało upłynąć sporo czasu zanim mogłem ją zaatakować. Daniem właściwm był schab z pieczarkami, papryką i karczochami w sosie śmietanowo-pomidorowym. Również polecam. Co do poziomu cen to mam dwojakie odczucia. Ceny jedzenia są jak najbardziej akceptowalne - powyższy zestaw kosztował circa 30 pln. Ceny wina, co jest niestety domeną całego polskiego rynku restauracyjnego, są mocno przesadzone. Butelka naprawdę przyzwoitego ale nie rewelacyjnego wina kosztuje 60 pln. To stanowczo za dużo. Wino do kolacji nie jest już przywilejem elit.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...