PEKIN


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Pekin

ul. 23 Lutego 29 (zobacz na mapie)
Poznań
Kuchnia lokalu: chińska
/

Pekin

ul. 23 Lutego 29
Poznań

Opinie

gość
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-09-25 01:44:05
rewelacja!!!!! jestem bardzo zadowolony, bywam tam często z rodzinką, jedzonko przepyszne (zwłaszcza duże krewetki w cieście z sosem ostrygowym) i bardzo szybko podawane, śliczne kelnerki, zawsze uśmiechnięte, uprzejme, jednak czasem mi ich żal, mają bardzo dużo pracy bo gości nigdy nie brakuje, jestem stałym gościem i wiem co mówię... przekonajcie się sami
nasturcja
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-04-19 01:09:37
Niestety własnie kilka dni temu postanowiliśmy z moim lubym zjeść coś "dobrego chińskiego", jakież było nasze zdziwienie po otrzymaniu potraw. Jadaliśmy w wielu chińskich knajpach i "Pekin" jest najgorszą z nich. To jedzenie nie ma nic wspólnego z chińska kuchnią. Chrupiący aromatyczny kurczak okazał sie piersią kurczaka w tempurze bez smaku i jakichkolwiek warzyw czy przypraw, wieprzowina w orzechach to ciastko orzechowe twarde i obrzydliwe nie do zjedzenia, a ryż smażony był tak sypki, że żąden chińczyk nie dałby rady zjeść go pałeczkami. Na przystawkę zamowiliśmy pierożki z nadzieniem miesno warzywnym, które miały być uparowane a były z mikrofalówki w jednym miejscu zimne w drugim wysuszone ochyda....Najlepsze było tam piwo;) Poprosiliśmy o szefa sali lub managera ale niestety nikogo nie było przyszła do nas Pani, która nawet sie nie przedstawiła i zabrała orzechowy placek i odliczyła go od rachunku. A na nasze uwagi wzdrygnęła ramionami i stwierdziła że ryż do pałeczek jest jaśminowy a nie ten....brak słów. Najgorsze dla mnie i niezrozumiałe było to ile ludzi tam jadło bo ja po kilku kęsach miałam dość i nigdy tam nie wróce i uświadomie wszystkich moich znajomych. NIESMAK POZOSTAŁ W USTACH
PS.: Dziwi mnie fakt, ze kilka portali majacych pomoc nam w wyborze dobrej restauracji odmowilo opublikowania mojej opinii.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...