Restauracja Panda


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Panda

ul. Libelta 37 (zobacz na mapie)
Poznań
Kuchnia lokalu: chińska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 13:00 - 23:00
sobota: 13:00 - 23:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Restauracja Panda

ul. Libelta 37
Poznań

Opinie

kapucha
(użytkownik niezarejestrowany)
2005-09-18 13:46:15
bardzo często kupujemy tam jedzenie na wynos. Porcje są duże, więc za parę złotych najeść się można przeokrutnie. Bardzo dobre są spring rollsy z mięsem i kurczak gong bao. Polecam też zupę z pierożkami. Moim zdaniem jedzenie jest bardzo smaczne. W zasadzie jest to jedyna knajpa chińska do której idę w ciemno. W innych albo jedzenie zimne, albo niesmaczne, albo coś z obsługą nie tak. Bistro do tej kategorii w ogóle nie zaliczam.
kachna
(użytkownik niezarejestrowany)
2005-09-09 16:48:22
polecam!! miłe kelnerki, które opiszą każdą potrawę ze szczegółami, także wiesz co jesz:) cany nie zwalają z nóg, na szczęście (dla mojego portfela) są bardzo przyzwoite, nio i super wystrój, zawsze przyjemna temperatura (lokall w piwnicy), aha a dania na wynos w 20% rabatem!! dobre!!:) polecam!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...