SPHINX


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Sphinx

ul. Święty Marcin 66/72 (zobacz na mapie)
Poznań, tel. (61) 852 53 62
/
Płatności kartą kredytową

Sphinx

ul. Święty Marcin 66/72
Poznań

Pożerające okazje

W poniedziałki lub wtorki makaron lub pizza w prezencie

W środy i czwartki pozycje kultowe za 50%

Od piątku do niedzieli pieczywo czosnkowe gratis

Codziennie Pepsi 0,5 za 1.99 pln

Opinie

Lu!
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-09-27 23:07:05
Średnia ocen: 2,7
kuchnia: ( 3 )
wystrój: ( 4 )
cenowo: ( 1 )
nigdy wiecej! zamówilismy cztery zestawy w promocji, miały byc dwa "dzbany" piwa gratis, czy jak tam pisało "zamawiając dwie shormy OTRZYMUJESZ dzban piwa gratis" a okazało sie ze tylko pod warunkiem, ze sie o niego upomnisz przed złozeniem zamówienia! to jakas masakra, tak samo jak sniadania w pseudo promocji ze za pół ceny czy cos... najpierw muisz powiedziec ze chcesz skorzystac z promocji, bo inaczej licza normalną cene... dla mnie to oszustwo i nabijanie ludzi w butelke... poza tym zadnych wyjasnien... nic, a kierwonik zmiany(M1) nawet nie ma czasu przyjsc i wyjanic a kelner ma cie głeboko w d... sam pracuje w pewnym lokalu ale takiego czegos nie rozumiem...

(użytkownik niezarejestrowany)
2011-01-20 15:20:40
do wszystkich tych którzy narzekają na obsługę:
czy braliście pod uwagę że oni tam biegają od rana po 12 godz, wysłuchują takich pajaców jak wy i muszą co chwile spełniać wasze śmieszne zachcianki !? A NAPIWKU I TAK NIE DAJECIE PEWNIE. nawet nie wiecie jaki jest stadndard odsługi bo: nie bywacie w najlepszych restauracjach w polsce i nie zaznajomiliście się z lekturą która pozwoliłaby wam bardziej fachowo spojrzeć na obsługę.
gdy widzę jak jeden kelner obsługuje 25 os to jestem wyrozumiały i czekam na swoją kolej, a jak chce szybko zjeść to idę do budki na rogu


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...