U SYNA SZEFA (d.O'MORGAN'S)


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

U Syna Szefa (d.O'morgan's)

ul. Wielka 7 (zobacz na mapie)
Poznań
Muzyka w lokalu: disco
Godziny otwarcia
poniedziałek: 16:00 - (do ostatniego gościa)
sobota: 16:00 - (do ostatniego gościa)
/

U Syna Szefa (d.O'morgan's)

ul. Wielka 7
Poznań

Opinie

QRCZAK
(użytkownik niezarejestrowany)
2005-10-08 14:01:28
Sprostowamie do wszystkiego co wyżej napisano.
Wstęp nigdy nie był płatny, metamorfoza którą przeszła knajpa jest BARDZO POZYTYWNA, klimat się zmienuił, powiem nawet bardzo , niema loży ale jest miejsce do tańczenia, wpiątki i soboty jest MEGA imareza, przyjeżdżają ludzie z Kozich Głów, czasem Szwedzi to chyba coś znaczy. Piwo? jest ale nie to co w pgłoszeniu na tej stronie tzn. jest Kasztelan, Noteckie, Ciemna Fortuna, Tyskie iwiele gatunków w butelkach. Klimat? REWELKA, można potańczyć przy zarówno starszych utworach, rock'n rollu, nowszych, disko itp. Niema więcej takich knajp w których leci tak zróżnicowana muzyka. POLECAM, pozdrowienia QRCZAK
crissp
(użytkownik niezarejestrowany)
2005-09-07 13:05:20
Dawno tam nie byłem aż w końcu zajrzałem by sprawdzić czy nadal istnieje,czy klimat nadal sie utrzymuje.Obecny stan lokalu mnie zaskakuje ...ale w sposób negatywny.Ku mojemu zdziwieniu pub przeszedł metamorfozę.To już nie ten sam pub.Obsługa nie najlepsza ,oschły klimat,towarzystwo zupełnie inne.Wielka szkoda!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...