Wydarzenia

LES CALCATOGGIOS & UPBEAT QUARTETT |26.05.12| SCENA POD MINOGĄ

26.05.2012

 

LES CALCATOGGIOS & UPBEAT QUARTETT |26.05.12| SCENA POD MINOGĄ


start 19:00
bilet 15/20 PLN


26 maja serdecznie zapraszamy na koncert grup Les Calcatoggios z Berlina oraz Upbeat Quatret z Warszawy

www.myspace.com/lescalcatoggios

UPBEAT QUARTET

Kolektyw najbardziej doświadczonych muzyków i animatorów warszawskiej sceny ska. Grali i grają w takich zespołach jak kultowa deSka, najlepszym polskim ska-jazz bandzie – The Bartenders, sosnowieckiej ska potędze – Ziggie Piggie, kultowych olsztyńskich Skautach, jedynym polskim ska-girlsbandzie – Banda de Chicas i wielu innych.

Na koncertach serwują potężną dawkę jamajskiego bujania, przede wszystkim spod znaku tradycyjnego ska okraszonego jazzem, rocksteady i reggae. Ponieważ uwielbiają zapraszać do wspólnego grania gości, każde spotkanie z nimi to energetyczna niespodzianka. Ze Upbeat Quartetem występowali: Jego Wysokość SKADYKTATOR, Earl Jacob (Pablopavo i Ludziki, Tisztelet Sound), Piotr Korzeniowski (trębacz m.in. Daabu, Pana Profeski), kwintet dęty Emitels Brass, muzycy majorkańskiej ska-orkiestry Ska Bottom Boat, czy podpora m.in. Raggamoovy i Good Revision – klawiszowiec Łukasz Bytner.

Latem 2010 z inspiracji Jego Wysokości SKADYKTATORA odbyli podróż w poszukiwaniu magicznego ska-kamienia do saharyjskiego krańca europy koncertując m.in. na Majorce. Poza hiszpańską, formacja znana jest głównie stołecznej publiczności, co jednak rychło ulegnie zmianie, ponieważ muzycy zaczynają promować właśnie swój najnowszy materia studyjny.

Najwyższą wartością dla Upbeatowców jest przyjaźń i pamięć, że miłość jest muzyką a muzyka jest miłością i niezmienna świadomość, że marząc stwarzamy rzeczywistość.

Wskakujcie buty do tańca i przybywajcie zobaczyć Upbeat Quartet w akcji! Do zobaczenia na koncertach!

UBQ to:
Gosia Binek – puzon, Bogusia Ludwińska – saksofon altowy, chórki, Mikołaj Tabako – trąbka, wokal,
Paweł Biedrzycki – gitara, Łukasz Bytner – klawisze, Janusz Rutkowski – bas, Bartek Szemis – perkusja

www.facebook.com/Upbeat.Quartet
 

loading...