PIWNICA MURNA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Piwnica Murna

ul. Murna 3a (zobacz na mapie)
Poznań, tel. 851 86 64
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 24:00
sobota: 12:00 - 24:00
/

Piwnica Murna

ul. Murna 3a
Poznań

Opinie

Zaszokowany meloman.
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-10-28 23:17:34
Byłem w Murnej przypadkowo. Do momentu, kiedy byli tu polacy "nic sie nie działo" . Grał gitarzysta na git. el. do puszczanych półplaybacków. Grał np.kawałki Santany - daj Panie Boże naszym profesjonalistom z TV takiej techniki i muzykalności.Docenili go dopiero włosi, których porwał do wspólnej zabawy. Nasz głuchy narodek dalej sączył drinki głosno gadając i nic nie słysząc.Koniecznie tam idĽcie, jeżeli chcecie posłuchać na żywo "światowej" muzyki.Reszta to pikuś.Nawet właściciel aż tak bardzo nie przeszkadza co chwile dajac muzykowi jakies uwagi. Szkoda tylko, że Murna nie reklamuje znakomitego muzyka na żywo.
duduś
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-06-24 16:40:13
jedzenie ok,kucharz bardzo się stara.obsługa świetna,bardzo sympatyczna i uprzejma.no ale niestety cały obraz superlatyw przyciemnia właściciel, który samą swoją obecnością w lokalu psuje całą atmosferę i ciepło po przez swój sztuczny stosunek do klienta i wrogi do personelu!!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...